از اپ موبایل تا فایروال اینترنت اشیاء

iotstars

حسن قیصریه‌ها یکی از داوران رویداد آیوتی استارز است (رویدادی که در آن استارتاپ‌های اینترنت اشیاء محصول خود را به سرمایه‌گذار ارائه می‌کنند). در این مطلب به طور اجمال به مرور سوابق حرفه‌ای ایشان می‌پردازیم.

وی دانشجوی دکتری هوش مصنوعی در دانشگاه تهران است و در زمینه‌های رباتیک، امبدد سیستم و میکروکنترلر فعالیت دارد. حسن با شرکت پیچک که یک شرکت فعال در زمینه توسعه نرم‌افزارهای تحت موبایل است، همکاری دارد. داستان پیچک از وقتی ویژه شد که اپلیکشین کول‌کِی (cool key) این شرکت در اپ‌استور موفق شد به رتبه یکم برسد و فروش بالایی را کسب کند.

داوران IOT STARS هر یک به نوعی در زمینه اینترنت اشیاء دارای تجربه بین‌المللی هستند که در مطالب اختصاصی به معرفی هر یک از ایشان پرداخته ‌می‌شود.

بعد از این موفقیت، ایده توسعه یک محصول اینترنت اشیاء برای بازار جهانی توسط حسن خلق گردید و خشت اول یک شرکت جدید در کنار پیچک بنا گذاشته شد.

فایروال خانه هوشمند، محصولی است که موفق شده ۳۸۰ هزار دلار سرمایه جذب کند. همچنین از طریق شرکت رهنما نیز جذب سرمایه داخلی داشته است و مسیر توسعه یک شرکت در کلاس جهانی را برای آینده خود رقم زده است. دفتر مرکزی این شرکت اینترنت اشیاء در ونکور دایر شده است.

شرکت رهنما یکی از ۵ سرمایه‌گذار جسورانه حاضر در رویداد آیوتی استارز خواهد بود.

اولین محصول این شرکت در حال حاضر مراحل تولید صنعتی خود را طی می‌کند و تا چند ماه آتی در بازار (خارج از کشور) عرضه خواهد شد.

در ادامه بخوانید:  نحوه تعامل با سرمایه‌گذار اینترنت اشیاء

حسن قیصریه‌ها، بعنوان داور IOT STARS در روز برگزاری رویداد همراه تیم‌های استارتاپی خواهد بود تا ضمن به اشتراک گذاشتن تجارب خود، زمینه توسعه تیم‌های دیگر در حوزه اینترنت اشیاء فراهم گردد.

IOT STARS یک رویداد استارتاپی در زمینه اینترنت اشیاء است که به صورت سالانه برگزار می‌گردد. در این رویداد [لینک] تیم‌های استارتاپی و شرکت‌هایی که MVP یا محصول قابل ارائه دارند، با هدف جذب سرمایه به شرکت‌های سرمایه گذار جسورانه (Venture Capital) ارائه می‌کنند. جزئیات بیشتر این رویداد را از اینجا [لینک] دنبال کنید.

برای شرکت در آیوتی استارز از طریق کلید ثبت نام و یا فرم زیر اقدام نمایید.

ثبت نام در آیوتی استارز


پاسخ دهید