استارتاپهای آیوتی استارز ۲۰۱۷ بارسلونا

iotstars,ویدئو

تا چند روز دیگر، کنفرانس جهانی GSMA بارسلون آغاز می‌شود. در سال‌های اخیر، موضوع اینترنت اشیاء در این کنفرانس پر رنگ شده است. در این بین توجه ویژه‌ای نیز به استارتاپ‌های اینترنت اشیاء می‌شود. آیوتی استارز (www.iotstars.com) عنوان رویدادی است که همزمان با این کنفرانس اجرا می‌گردد. در ادامه این مطلب به معرفی ۳ نمونه از استارتاپ‌هایی می‌پردازیم که قرار است تا دو روز دیگر در این رویداد محصولات اینترنت اشیاء خود را ارائه کنند.

رویداد آیوتی استارز ایران نیز به صورت سالانه با محوریت ارائه (پیچ) استارتاپ‌های اینترنت اشیاء به سرمایه‌گذار (با هدف جذب سرمایه) طراحی شده است. دور اول این رویداد در ۱۴ اردیبهشت ۹۶ برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام [لینک ثبت نام] به سایت رویداد (www.iotstars.ir) مراجعه شود.

چنانچه محصولی برای ارائه به سرمایه‌گذار ندارید اما علاقه‌مندید در جریان انرژی آیوتی استارز قرار بگیرید، فرصت شرکت در رویداد برای شما نیز مهیاست.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ اسفند ۹۵

ثبت نام در آیوتی استارز

از بین ۱۲ استارتاپ اینترنت اشیاء راه یافته به مرحله نهایی آیوتی استارز، ۳ مورد در ادامه این مطلب به طور اجمال معرفی شده‌اند.

استارتاپ Next Swim

محصول NXSWIM ویژه شناگران حرفه‌ای طراحی شده است. این محصول یک گجت اینترنت اشیاء است که شناگر به کمک آن، دیتای تمرینات شخصی خود را ثبت کرده و مبتنی بر تحلیل دادگان سیستم، رفتار و عملکرد شنای خود را بهبود می‌بخشد. توضیحات بیشتر محصول را در این ویدئو دنبال کنید.

 

استارتاپ Kolibree

محصول Kolibree یک کنترلر خانه هوشمند است که به طور اختصاصی برای مدیریت دستی و مدیریت هوشمند سیستم روشنایی و همچنین امنیت خانه توسعه یافته است. توضیحات بیشتر محصول را در این ویدئو دنبال کنید.

 

در ادامه بخوانید:  فراخوان شرکت‌ها و استارتاپ‌های ماشین متصل

استارتاپ Chargerfi

فرض کنید به سرعت در یک محیط عمومی (مانند بازار) در حال گذر هستید و باتری موبایل شما در حال اتمام هست. وقت ندارید یه گوشه توقف کنید و باتری شارژ کنید، پاور بانک هم ندارید … ناگهان رو گوشی تون نوتیف میاد و نقاطی رو در نزدیکی شما روی نقشه نشون بده که می‌تونید با قرار دادن گوشی در این نقاط بدون سیم و فوری باتری رو شارژ کنید. توضیحات بیشتر محصول را در این ویدئو مشاهده کنید.


برای شرکت در آیوتی استارز از طریق کلید ثبت نام و یا فرم زیر اقدام نمایید.

ثبت نام در آیوتی استارز


پاسخ دهید