رویداد ارائه به سرمایه‌گذار اینترنت اشیاء

اخبار,ویژه IOT CUP

فقط به مدت سوار شدن در آسانسور وقت دارید تا … ایده یا محصول خود را به سرمایه‌گذاران ارائه کنید!

 دور اول از مسابقات IOT CUP (لینک معرفی) در روزهای ۳۰ تیر لغایت ۱ مرداد برگزار می‌گردد. این رویداد شامل دو بخش است. ۱- ماراتون توسعه محصول (Havk Fest) و ۲- برنامه ارائه به سرمایه‌گذار (Pitch Fest). در بخش اول که با مدل هکاتون اجرا می‌شود، تیم‌های ۳ تا ۵ نفره ایده خود را در قالب کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) در زمینه‌های کاربردی اینترنت اشیاء می‌سازند و در بخش پایانی (بخش دوم) محصول خود را به سرمایه‌گذار ارائه می‌کنند. تعداد ۳۲ تیم در این مسابقه شرکت می‌کنند تا به این شعار عمل کنند؛ “ایده خود را در کلاس جهانی بسازید!”

اگر شما جزء کسانی هستید که در بخش مسابقه شرکت نمی‌کنید اما از قبل محصول ساخته شده دارید و به دنبال مجالی برای ارائه به سرمایه‌گذار هستید، این فرصت برای شما خلق شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به Pitch Fest مطالب این لینک را دنبال کنید.

در ادامه بخوانید:  گزارش ویدئویی دور اول IOT CUP

رقابت نفس‌گیر ۳۱ تیم در مدت ۵۲ ساعت از هیجان ویژه‌ای برخوردار است و این ماراتون در شرایطی جذاب‌تر می‌شود که تیم‌ها نتیجه کار خود را در یک رقابت دوم (ارائه) به نمایش بگذارند. تیم‌های شرکت کننده در این رویداد از دو فرصت برای رقابت برخوردارند. فرصت اول برای کسب مقام اول تا سوم و با انگیزه بردن جوایز ۲۰، ۱۰ و ۵ میلیونی است. اما فرصت دوم که از اهمیت بیشتری برخوردار است، به منظور تجاری سازی محصول خود و در مقابل دیدگان سرمایه‌گذار رخ می‌دهد. قطعا فقط تماشا کردن بخش دوم نیز آموخته‌ها و دانش ویژه‌ای برای مخاطبین خواهد داشت.

ثبت نام در Pitch Fest


ایده خود را در کلاس جهانی بسازید!

300-700GIF

تغییر مسیر سرمایه‌گذاری به سمت استارتاپ‌های سخت‌افزاری “پیش‌بینی” نیست، یک “روند” است … هوشمندانه سرمایه‌گزاری کنید!


دور اول مسابقات IOT CUP به حمایت و تایید پارک فناوری پردیس (مرکز شتابدهی نوآوری) و با همکاری “شرکت توسعه فناوری اعتماد (تکفا)”، گروه ریمیا و “بخش ایران IEEE” برگزار می‌گردد.


پاسخ دهید