قرار دوم از رویداد کافه آیوتی

اخبار

قرار اول کافه آیوتی (دورهمی اینترنت اشیاء) در هفته اول بهمن برگزار شد و دوستانی که در این رویداد شرکت کردن هم‌افزایی خیلی خوبی با هم داشتن. رویداد دوم کافه آیوتی در تاریخ ۲۰ فروردین ۹۶ مصادف با روز جهانی اینترنت اشیاء برگزار خواهد شد. در رویداد دوم علاوه بر اینکه طبق روال برنامه رویداد را دنبال می‌کنیم، یک موضوع دیگر نیز مورد بحث و توجه قرار خواهد گرفت که عبارت است از معرفی یک اتحادیه نوپا در زمینه گسترش اینترنت اشیاء و کسب‌وکارهای مبتنی بر اینترنت اشیاء.

با توجه به درخواست‌های مکرر برخی دوستان فعال در زمینه کارآفرینی اینترنت اشیاء و همچنین احساس نیاز بوجود آمده، قرار است سنگ بنای یک اتحادیه فراگیر در زمینه گسترش اینترنت اشیاء و کسب‌وکارهای مبتنی بر آن پایه‌گذاری شود! در این راستا اولین جلسه هیات موسس اتحادیه مذکور در روزهای پایانی سال ۹۵ برنامه‌ریزی و تشکیل خواهد شد. بدیهی است پس از طی گام‌های اول تاسیس این اتحادیه، زمینه حضور علاقه‌مندان و فعالین اینترنت اشیاء برای نقش‌آفرینی در آن فراهم خواهد شد.

معرفی این اتحادیه در رویداد دوم کافه آیوتی (و به تعبیر دیگر؛ کافه اشیاء) انجام خواهد شد. همچنین معرفی رسمی اتحادیه از طریق این سایت و سایر کانال‌های ارتباطی منتشر می‌گردد.

در ادامه بخوانید:  قرار سوم از رویداد کافه آیوتی

به دلیل حفظ کیفیت و ایجاد شرایط ارتباط موثر بین شرکت‌کنندگان کافه آیوتی، ظرفیت این رویداد بسیار محدود است. چنانچه علاقه‌مندید اولین نفری باشید که از ثبت‌نام این رویداد مطلع می‌شوید، از طریق کلید زیر صفحه رویدادهای ما را در سایت ایوند دنبال کنید (به محض فعال شدن صفحه ثبت نام، از طریق ایمیل مطلع می‌شوید). به منظور راهنمایی بهتر، روش دنبال کردن صفحه ما در عکس پایین مشخص شده است.

لینک صفحه رویدادهای ما

پاسخ دهید