قرار سوم از رویداد کافه آیوتی

اخبار

قرار اول کافه آیوتی (دورهمی اینترنت اشیاء) در هفته اول بهمن برگزار شد و دوستانی که در این رویداد شرکت کردن هم‌افزایی خیلی خوبی با هم داشتن. رویداد سوم کافه آیوتی در تاریخ ۱۴ تیر 96 (چهارشنبه) برگزار خواهد شد.

معرفی کافه‌آیوتی

 کافه‌آیوتی یه قرار دورهمی بین علاقه‌مندان به کارآفرینی در زمینه اینترنت اشیاء (IoT: Internet of Things) است که با هدف شبکه‌سازی، انتقال تجربه و زمینه‌سازی برای شکل‌گیری استارتاپ‌های اینترنت اشیاء پایه‌گذاری شده. این رویداد اینترنت اشیاء بناست به صورت سریالی دنبال بشه.

مدل برگزاری کافه‌آیوتی اینطوره که سخنرانی، آموزش و … نداریم! محور این رویداد گپ و گفت بین شرکت‌کنندگان هست.

#منو_بسته #اسپرسو #هزینه_پذیرایی_رو_بلیط_حساب_شده

 کلا یه ساعت وقت داریم! حواسمون باشه گرفتار ترافیک و مساله جای پارک نشیم.

 

مهمان قرار سوم

در رویداد سوم کافه آیوتی، یک تجربه موفق در زمینه جذب سرمایه را بررسی می‌کنیم (قرار اولمون ۵ بهمن ۹۵ [لینک] برگزار شد). اینبار با یکی از دوستان فین‌تک گپ و گفت خواهیم داشت. میلاد جهاندار بنیان‌گذار استارتاپ باهمتا از تجارب موفق جذب سرمایه استارتاپ خود صحبت می‌کند.

همگرایی بین فین‌تک و اینترنت اشیاء در برخی موارد منجر به نوآوری ویژه‌ای شده است. بعنوان مثال محصول آمازون-دش در این دسته قرار می‌گیرد. این محصول نه تنها از جنبه سرویس برای مشتریان آمازون از جذابیت مطلوبی برخوردار است، بلکه از نگاه علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در حوزه فین‌تک نیز مورد توجه قرار گرفته است؛ چرا که حضور این نوآوری رشد قابل توجهی در افزایش فروش آمازون داشته است.

چه تیپ افرادی مخاطب کافه آیوتی هستن؟

شرکت در این رویداد برای همه آزاده، اما لازمه به این نکته توجه بشه که در کافه‌آیوتی به دنبال آموزش و مباحث آکادمیک نیستیم … هدف اصلی؛ زمینه‌سازی شکل‌گیری تیم‌های استارتاپی است.

اگه فکر میکنی شما هم یکی از دیوانگان بازار آینده IoT هستی، منتظرت هستیم!

چند نکته ضروری

اگه به اینترنت اشیاء علاقه ندارید یا تو فاز استارتاپی نیستید، این رویداد برای شما مناسب نیست.

آدرس دقیق محل برگزاری بلافاصله بعد از ثبت نام شما به ایمیل‌تون ارسال میشه. پس لازمه که آدرس ایمیل رو با دقت ثبت کنید. در صورتیکه ایمیل در اینباکس شما دریافت نشده، ممکنه به یکی از پوشه‌های Promotions یا Spam و یا Junk رفته باشه.

هر ابهامی بود از طریق کانالهای زیر مطرح کنید:

http://t.me/iotadmin

info[at]iotstartups.ir

ثبت نام در رویداد

برای ثبت نام در رویداد از طریق فرم پایین اقدام کنید.


به دلیل حفظ کیفیت و ایجاد شرایط ارتباط موثر بین شرکت‌کنندگان کافه آیوتی، ظرفیت این رویداد بسیار محدود است. چنانچه علاقه‌مندید قبل از انتشار هر رویداد، اولین نفری باشید که از شروع رویداد مطلع بشید، از طریق کلید زیر صفحه رویدادهای ما را در سایت ایوند دنبال کنید (به محض فعال شدن صفحه ثبت نام، از طریق ایمیل مطلع می‌شوید). به منظور راهنمایی بهتر، روش دنبال کردن صفحه ما در عکس پایین مشخص شده است.

لینک صفحه رویدادهای ما

 

پاسخ دهید