وبینار بحث و نظر درباره برنامه نویسی اینترنت اشیاء

آموزش,دانلود,ویدئو

این رویداد در قالب وبینار و به زبان فارسی برگزار می شود. برای شرکت در این بحث لازم است حداقل با یکی از زبانهای برنامه نویسی رایج (جاوا، سی پلاس پلاس، پایتون، اندروید و مانند آن) آشنا باشید.

زمان: یکشنبه ۵ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۲۰:۳۰

اگر دنبال این هستید که با “مهارت فعلی برنامه نویسی” خود، دنیای دیگری از توسعه (Develop) را تجربه کنید، شاید این فرصت خوبی باشد!

این جلسه سوم از دوره آموزشی اینترنت اشیاء است که در دو بخش تشکیل می شود. بخش اول به صورت آفلاین و از طریق مشاهده ویدئو و اسلاید صورت گرفته و پس از آن بحث و نظر به صورت آنلاین در قالب وبینار تشکیل می شود.

محتوای ویدئو و اسلاید در پایین آمده است و همچنین در گروه تلگرامی استارتاپ IoT در دسترس قرار می گیرد. سپس از طریق دعوتنامه ارسالی به ایمیل شرکت کنندگان، امکان حضور در وبینار میسر خواهد بود. وبینار در ساعت ۲۲:۰۰ شروع می شود. جناب آقای مهندس سید مهدی حسینی مقدم تا ساعت ۲۳:۰۰ بعنوان مربی پاسخگوی سوالات هستند.

در ادامه بخوانید:  برای ساخت استارتاپ IoT از کجا باید شروع کرد؟

دانلود “اسلاید سوم کارگاه آیوتی” IOTvWorkshop3_iotblog-ir.rar – Downloaded 720 times – 2 MB

پلتفرم در نظر گرفته شده برای وبینار از بهترین نمونه های مورد استفاده است و با پهنای باند خانگی محدود (سرعت پایین) نیز کیفیت مناسبی از صدا و تصویر را ارائه می دهد.

این وبینار در راستای آماده سازی علاقه مندان به شرکت در IOT CUP (لینک معرفی IOT CUP) بوده و از سری قرارهای پیوسته تا قبل از برگزاری IOT CUP است.

برای شرکت در این رویداد از طریق این لینک و یا فرم زیر ثبت نام کنید (تازمانی که بلیط اول “زودهنگام” فعال است، از خرید بلیط دوم “دیرهنگام” خودداری کنید):




نسل جدید استارتاپ ها از محیط وب و اپ به دنیای اینترنت اشیاء مهاجر می کنند!

IOTCUPfooter

پاسخ دهید