کتب منتخب اینترنت اشیاء در سال ۲۰۱۶

فروشگاه

در آخرین روز ۲۰۱۶، از بین کتاب‌های اینترنت اشیاء که در این سال (۲۰۱۶) منتشر شد، دو کتاب اینترنت اشیاء که در این پست معرفی شدن از استقبال خوبی برخوردار بودن. در ادامه ضمن معرفی اجمالی هر کدوم، امکان دانلود کتابها نیز فراهم شده!

کتاب اول با عنوان Building the Web of Things در ۳۴۴ صفحه توسط انتشارات Manning در حوزه مباحث فنی اینترنت اشیاء ویژه توسعه‌دهندگان منتشر شده است.

این کتاب در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و تونست در مدت کوتاهی توجه توسعه‌دهندگان رو به خودش جلب کنه. نویسنده در این کتاب یک اسلوگن (شعار) رو با تعبیر زیر به کار برده:

“از اینترنت اشیاء به وب اشیاء”

دامنیک (نویسنده کتاب) که در نقش CTO شرکت Every thing فعالیت می‌کنه با بیان عبارت فوق قصد داشته که بگه “وب اشیاء”، پله بعدی پس از اینترنت اشیاء هست. برای تهیه کتاب از کلید پایین استفاده کنید.

2000 تومان – خرید


کتاب دوم با عنوان Building the Internet of Things در ۲۷۲ صفحه توسط انتشار Wiley در زمینه مباحث بیزینسی و انواع کاربرد و نمونه مثال‌های اجرا شده آن منتشر شده است.

در ادامه بخوانید:  صنعت 4 چگونه آینده تولید را تغییر می‌دهد؟

کتاب “ساخت اینترنت اشیاء” علیرغم اینکه در سال ۲۰۱۶ به چاپ رسیده اما استقبال خوبی از آن شده است. کامنتها و امتیاز کاربران آمازون در این صفحه (لینک صفحه) قابل مشاهده است.

این کتاب به افرادی که قصد کارآفرینی در زمینه اینترنت اشیاء را دارند بعنوان گام مقدماتی توصیه می‌شود. برای تهیه کتاب از کلید پایین استفاده کنید.

1000 تومان – خرید

5 دیدگاه :

  • سلام آیا واقعا ;ل کتاب را شما گذاشتید یا اینکه فقط فصل iای اول ودوم که در سایت مرجع بصورت رایگان قرار دارد
    من دانشجوی فوق لیسانس هستم و پایان نامه ام در مورد اینترنت اشیا می باشد و به این دو کتاب نیاز دارم

    • همه کتابهای موجود در فروشگاه به صورت کامل هست. این دو کتاب هم به صورت کامل (شامل همه فصلهای کتاب) قرار گرفته.
      موفق باشید

  • من هزینه خرید دو کتاب مربوط به iot را پرداخت کردم و ایمیل را هم دریافت کردم ولی لینک صفحه بازشده پیغام” شما اجازه لازم را برای دانلود این فایل ندارید” را می دهد . چه کنم

پاسخ دهید