رویداد سالانه ارائه استارتاپ‌های اینترنت اشیاء

iotstars,مطالب برگزیده

اگر مرد جنگی نیستید، این متن را دنبال نکنید!

استارتاپ سخت‌افزاری شوخی نیست؛ به دلیل ریسک بالا به سختی می‌توان برای آن جذب سرمایه کرد … اما در عین حال یک اقیانوس آبی است. چرا که به دلیل اشباع بازار استارتاپ‌های نرم‌افزاری، روند سرمایه‌گذاری در شرکت‌های نوپا به سمت کسب‌وکارهای سخت‌افزاری چرخش کرده است.

غول‌های «سرمایه‌گذاری جسورانه» ایران به خط شده‌اند تا به مصاف بهترین‌های اینترنت اشیاء بروند. ده استارتاپ از بهترین‌های IoT ایران روی استیج می‌روند تا در نهایت یک تیم رویای بازار جهانی را برای خود تعبیر کند.

IOT STARS یک رویداد استارتاپی با مدل ارائه (Pitch) است. این رویداد، سالانه و بدون جایزه برگزار می‌شود. هدف اصلی آن زمینه‌سازی برای جذب سرمایه داخلی توسط استارتاپ‌های اینترنت اشیاء است. همچنین برای یک تیم منتخب (محصول ناب)، زمینه جذب سرمایه با مدل کرادفاندیگ (در بستر کیک استارتر) و تولید صنعتی در چین فراهم می‌گردد.

استارتاپ‌هایی که به صورت تخصصی در زمینه حمل و نقل هوشمند و ماشین‌های متصل فعالیت دارند، این اطلاعیه [لینک] را دنبال کنند.

جذب سرمایه در IOT STARS فقط محدود به مرحله Seed نیست. حتی استارتاپ‌هایی که در دوره رشد قرار دارند نیز می‌توانند کسب‌وکار خود را ارائه کنند.

در ادامه بخوانید:  امپراطور هوشمندسازی خرده‌فروشی‌ها

این رویداد در روز پنجشنبه مورخ ۱۴ اردیبهشت ۹۶ از ساعت ۱۵ لغایت ۱۹ در دانشگاه الزهراء برگزار می‌گردد.

اگر جاه‌طلبید، در این فرصت عرض اندام کنید!

مهلت ثبت نام، یکم لغایت سی‌ام اسفند ۹۵

 

ثبت نام در رویداد IOT STARS


برای مشاهده جزئیات بیشتر به سایت رویداد مراجعه کنید. www.iotstars.ir

اخبار تکمیلی آیوتی استارز را از طریق همین سایت (www.iotblog.ir) و کانال تلگرام آیوتی استارز دنبال کنید.

لینک کانال تلگرام آیوتی استارز

پاسخ دهید